Miraggio. Досвід побудови довгострокових відносин із іноземними клієнтами

Завдяки широкому, гнучкому асортименту та інноваційним технологіям  MIRAGGIO  розвинув значну експортну діяльність у багатьох країнах. Visable поговорили з менеджером з експорту  Тетяною Калмиковою  про стратегію їх присутності на маркетплейсах Europages &wlw, а також про те, як вони планують розширити свій бізнес на міжнародному рівні.


Розкажіть про історію MIRAGGIO, які фактори вплинули на ваш успіх?

Спочатку ми були невеликою фабрикою, що виробляла сантехніку для українських меблевих компаній. Нашою метою було забезпечити продукцію високої якості для всіх галузей, тому в 2013 році ми зареєстрували свою торгову марку MIRAGGIO. У 2015 році ми отримали міжнародний стандарт ISO 9001: 2015, що робить нас привабливими постачальниками для іноземних споживачів. У 2016 році ми знайшли своїх перших партнерів за кордоном. З кожним роком наша експортна активність зростає. Зараз ми працюємо з Грузією, Росією, Білоруссю, Італією, Бельгією, Нідерландами, Болгарією, Францією, Хорватією, Словенією, і ми хочемо ще більше розширити нашу мережу партнерів.

Головним фактором нашого успіху є здатність адаптуватися до конкретних потреб сантехніки наших клієнтів.

Які товари ви пропонуєте на міжнародному ринку?

Ми пропонуємо наступні товари:
1) глянцеві та матові умивальники, ванни та піддони з гелевим покриттям;
2) композитні матові кухонні раковини та умивальники (чорний / пісочний / білий / терасовий / сірий)
3) глянсові та матові умивальники та ванни з гелевим покриттям у будь-якому кольорі згідно з RAL.

Перевага MIRAGGIO полягає у можливості співпраці трьома різними способами:
- Поширення нашої продукції під нашою торговою маркою MIRAGGIO
- OEM (продаж нашої продукції під брендом замовника)
- ODM (створення ексклюзивних моделей для наших клієнтів без оплати за виготовлення форми)

Хто ваші основні клієнти і що саме вони цінують, працюючи з вами?    

Нашими основними клієнтами на експорт є онлайн-магазини, виробники меблів для ванних кімнат та кухні, архітектори та будівельні компанії, магазини будівельних матеріалів. Наші клієнти цінують широкий асортимент продукції, яку ми пропонуємо, нашу здатність виготовляти ексклюзивні моделі з нуля та той факт, що ми регулярно випускаємо нові моделі.

Яку роль відіграють світовий та європейський ринки у міжнародному розвитку та зростанні бізнесу вашої компанії?

Як імпортери ми маємо доступ до найкращої сировини для виробництва екологічно чистої продукції.

Як експортери ми завжди відстежуємо світові тенденції та співпрацюємо з дизайнерами з різних культур, що має важливе значення для генерування оригінальних та креативних ідей.

Яка ваша стратегія подальшого зростання?

Наше завдання полягає у розвитку довгострокових відносин із іноземними клієнтами. На даний момент ми в основному націлені на Європу, але в майбутньому ми хочемо працювати з усім світом.

З якою метою ви зареєстрували свою компанію на платформах Visable (EUROPAGES & wlw)?

Наша присутність на системі пошуку ресурсів EUROPAGES та ринку wlw полягає у залученні клієнтів, що важливо для нашої обізнаності про бренд, і ми використовуємо механізм пошуку для пошуку постачальників.

Наскільки успішною є ваша кампанія на платформах Visable? Які результати ви отримуєте від участі?

Експортні операції - це тривалий процес, ми в даний час проводимо та завершуємо угоди з міжнародними покупцями, тому успіх нашої видимості на платформах постійний і розширюється завдяки постійному членству.

Що саме вам подобається у Visable?

Спеціалізовані платформи залучають широке коло потенційних клієнтів, і ми можемо точно націлювати пошук постачальників. Ми маємо можливість позиціонувати видимість кожного товарного асортименту, дуже конкретних ніш. Менеджери Visable дуже допомагають у використанні різних функцій пошуку, а співробітники оперативні та професійні.

Що ви порадили б компаніям, що виходять на світовий ринок?

Будьте гнучкими та прислухайтесь до потреб клієнтів, щоб розвинути лояльність клієнтів. Розширте видимість своєї компанії по всьому світу, розвиваючи свою присутність на спеціалізованих платформах, таких як EUROPAGES & wlw.